Lasy w słoiku

Posiadamy w ofercie gotowe lasy w słoiku oraz przyjmujemy zamówienia na większe ilości.

Las w słoiku to zamknięty ekosystem, który żyje, rozwija się, zmienia i jest samowystarczalny – stanowi trwały obieg zamknięty, w którym krążą woda i pierwiastki. Jest naturalną ozdobą wnętrza, a zarazem ciekawym eksperymentem. Wykreowany przez nas mikroświat zaczyna żyć własnym życiem i funkcjonuje podobnie jak świat zewnętrzny. Jest to ciekawy obiekt do obserwacji, który wyraża magię prawdziwego lasu.

Słój z lasem może stanowić ozdobę biura, mieszkania, przestrzeni publicznej, pozwalającą poczuć powiew dzikiej natury w mieście.

Kiedy odpowiednio wyregulujemy ilość wody w słoju, można zamknąć go szczelnie nawet na kilkadziesiąt lat. Wówczas nasza opieka nad słojem ogranicza się do odpowiedniej ekspozycji mikroświata na światło słoneczne. 

Lasy w słoiku tworzymy z niezwykłą starannością i dbałością o szczegóły. Tworzymy, a nie produkujemy. Każdy las jest wyjątkowy.  

Przyjmujemy ZAMÓWIENIA OD FIRM. Las w słoiku może być ciekawym gadżetem reklamowym (możliwość obrandowania) i doskonałym prezentem na każdą okazję. 

 

 

JEŚLI JESTEŚCIE PAŃSTWO ZAINTERESOWANI ZAMÓWIENIEM ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:

Formularz kontaktowy